21 УРОК ДЛЯ 21-ГО СТОЛІТТЯ — Ювал Ной Харарі

210 грн.

Категория: Метка:

Описание

Видавництво: Book Chef
Палітурка: тверда
Кількість сторінок: 416

Від видавництва

Про книгу 21 УРОК ДЛЯ 21-ГО СТОЛІТТЯ - Ювал Ной Харарі

ТРИ ПРИЧИНИ ДЛЯ ПОКУПКИ

Третья книга від автора світових бестселерів Sapiens і Homo Deus
Якщо книга Homo Deus про те, що очікую людство в майбутньому, то «21 урок 21 століття» як у цьому майбутньому бути щасливим

АНОТАЦІЯ

Минуле людства у книзі Sapiens «Людина розумна». Далеке майбутнє у книзі Homo Deus «Людина божественна». Саме настав час замислитися над питаннями сьогодення.Саме настав час замислитися над питаннями сьогодення. Що означає підйом Дональда Трампа? Що можна зробити з епідемією фейкових новин? Чому ліберальна демократія зазнає кризи? Чи повернеться Бог? Чи наближається нова Світова війна? Яка цивілізація домінує в світі — Захід, Китай, іслам? Чи варто Європі тримати відкритими двері для іммігрантів? Чи може націоналізм вирішити проблеми нерівності й зміни клімату? Що треба вчинити з тероризмом? У третій книзі Ювала Ноя Харарі простих відповідей не буде. Проте захоплива подорож навколо глибокого смислу подій, що відбуваються сьогодні — гарантована.

ПРО АВТОРА

Юваль Ной Харарі — професор історії Єврейського Університету в Єрусалимі, автор міжнародного бестселера «Sapiens: Коротка історія людства» (Sapiens: A Brief History of Humankind), який було пеерведено на 30 мов. З 1993 по 1998 роки закінчив балаврат та магістратуру за спеціальністю «Історія середніх віків» та «Історія війн». Докторську ступінь отрмав в 2002 році, в коледжі Ісуса в Оксфорді.

В даний час у сфері інтересів Харарі всесвітня історія та макро-історичні процеси. Галузь його досліджень включає в себе пошук відповідей на наступні питання:

  • Як взаємопов’язані історія та біологія?
  • В чому полягає основна відмінність між Людиною Розумною та іншими істотами?
  • Чи існує таке поняття, як історична справедливість?
  • Чи рухається історія в певному напрямку?
  • Чи стають люди більш щасливими, порівняно зі своїми попередниками?

Юваль Ной Харарі двічі отримував приз імені Antony Polonsky (професор Брандейського університету, США, автор праць з історії Голокосту) — за креативність та оригінальність в 2009 та 2012 роках. Отримав Нагороду Американського товариства воєнних досліджень (Society for Military History’s Moncado Award) за видатні статті з воєнної історії в 2011 році.

В нашем интернет-магазине Вы можете заказать/купить книгу 21 УРОК ДЛЯ 21-ГО СТОЛІТТЯ - Ювал Ной Харарі с доставкой по всей Украине: Киев, Харьков, Днепропетровск (Днепр), Одесса, Запорожье, Львов, Тернополь, Винница, Житомир, Ивано-Франковск, Кировоград, Луцк, Николаев, Полтава, Ровно, Сумы, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы, Кривой Рог, Мариуполь, Мелитополь, Шостка, Нежин, Фастов, Белая Церковь, Буча, Бровары, Канев, Умань, Бердичев, Коростень, Мукачево, Миргород, Северодонецк, Шостка, Кременчуг, Черноморск (Ильичевск), Лозовая и др.

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “21 УРОК ДЛЯ 21-ГО СТОЛІТТЯ — Ювал Ной Харарі”

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *