АЛЬЦГЕЙМЕР — НЕ ВИРОК! — Дейл Бредесен

180 грн.

Категория: Метка:

Описание

Видавництво: Book Chef
Палітурка: тверда
Кількість сторінок: 336

Від видавництва

Про книгу АЛЬЦГЕЙМЕР — НЕ ВИРОК! - Дейл Бредесен

ТРИ ПРИЧИНИ ДЛЯ ПОКУПКИ

  • В книзі запропоновано нову можливість запобігання і лікування на ранніх стадіях хвороби Альцгеймера.
  • Автор книги — відомй у всьому світі нейрохірург, який провів багато досліджень хвороби Альцгеймера
  • В книзі запропоновано практичні дії, необхідні для попередження або ж зцілення хвороби

АНОТАЦІЯ

Кожен знає когось, хто видужав від раку, але й досі ніхто не згадає нікого, хто видужав від хвороби Альцгеймера.

У книжці «Альцгеймер — не вирок!», що змінює парадигму, доктор медицини Дейл Бредесен наводить найдієвіші поради щодо профілактики, запобігання, а можливо, й перемоги в двобої з хворобою Альцгеймера. У книжці зауважено, що хвороба Альцгеймера — це не лише одне захворювання, як наразі вважають, а аж три. Автор означує 36 метаболічних чинників (живильні мікроелементи, гормональний рівень, сон), які можуть викликати «скорочення» в мозку і знизити когнітивні функції. У протоколі ReCODE, що є результатом понад 20 років досліджень деменції, автор наводить рекомендації щодо відновити балансу метаболічних чинників шляхом зміни способу життя, приймаючи різноманітних вітамінів і зміни раціону харчування, підвищення фізичної активності й зниження стресових ситуацій. Результати дотримання рекомендацій вражають! Із перших десяти пацієнтів дослідження дев’ятеро показали значне поліпшення когнітивних функцій уже через 3–6 місяців. «Альцгеймер — не вирок!» дарує нові надії широкому загалу пацієнтів, няням, лікарям і лікувальним центрам, дає змогу зазирнути всередину науки і пропонує покроковий план, який фундаментально змінить наше сприйняття хвороби Альцгеймера і навіть те, що ми про неї думаємо.

РЕЦЕНЗІЇ

«Хвороба Альцгеймера — захворювання, яке неможливо вилікувати. Експериментальна програма доктора Бредесена дає мені надію на те, що кожен із нас може робити щось для того, щоб піклуватися про стан та процеси нашого мозку та не дати хворобі Альцгеймера жодного шансу»

Марія Шрайвер,
журналіст


«Книга «The End of Alzheimer’s» — колосальна праця. Доктор Бредесен пропонує абсолютно новий погляд на цей руйнівний стан, розглядаючи його не як загадковий та беззупинний процес, а як той, якому можна запобігти і, так, зцілити. Надія на те, що за допомогою фармацевтичних досліджень можливо створити «диво-ліки» залишила як лікарів, так і пацієнтів «з порожніми руками». Але тепер, цей всебічний та всеохоплюючий підхід дає надію такій великій кількості людей.

Девід Перлмуттер,
невролог та невропатолог, автор #1 за версією New York Times


«Книга «The End of Alzheimer’s», вперше, виуористовує найсучасніші наукові досягнення для розробки практичного плану, за допомогою якого можливо «перевернути» процеси, що відбуваються за хвороби Альцгеймера та суттєво покращити здоров’я та роботу Вашого мозку. Якщо у Вас є мозок, Вам необхідно прочитати цю книгу.

Марк Хайман,
автор бестселера #1 за версією New York Times «Eat Fat, Get Thin»

ПРО АВТОРА

Дейл Бредесен — всесвітньо визнаний експерт в механізмах нейродегенеративних захворювань, таких як хвороба Альцгеймера. Він закінчив Каліфорнійський Технологічний Інститут, після цього отримав ступінь магістра в Університеті Дьюка, штат Північна Кароліна. Доктор Бредесен керував Програмою старіння в Інституті Бернхема. З 1998 році працює в Інституті Дослідження Процесів Старіння (The Buck Institute for Research on Aging) як один із засновників та Генеральний Директор.

В нашем интернет-магазине Вы можете заказать/купить книгу АЛЬЦГЕЙМЕР — НЕ ВИРОК! - Дейл Бредесен с доставкой по всей Украине: Киев, Харьков, Днепропетровск (Днепр), Одесса, Запорожье, Львов, Тернополь, Винница, Житомир, Ивано-Франковск, Кировоград, Луцк, Николаев, Полтава, Ровно, Сумы, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы, Кривой Рог, Мариуполь, Мелитополь, Шостка, Нежин, Фастов, Белая Церковь, Буча, Бровары, Канев, Умань, Бердичев, Коростень, Мукачево, Миргород, Северодонецк, Шостка, Кременчуг, Черноморск (Ильичевск), Лозовая и др.

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “АЛЬЦГЕЙМЕР — НЕ ВИРОК! — Дейл Бредесен”

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *