ДУМАЙ ПОЗА ШАБЛОНАМИ. ІННОВАЦІЙНА ПАРАДИГМА КРЕАТИВНОСТІ В БІЗНЕСІ — Люк де Брабандер, Алан Айні

230 грн.

Категория: Метка:

Описание

Видавництво: Book Chef
Палітурка: тверда
Кількість сторінок: 368

Від видавництва

Про книгу ДУМАЙ ПОЗА ШАБЛОНАМИ. ІННОВАЦІЙНА ПАРАДИГМА КРЕАТИВНОСТІ В БІЗНЕСІ - Люк де Брабандер, Алан Айні

ТРИ ПРИЧИНИ ДЛЯ ПОКУПКИ

  • Книга рекомендована провідною Бізнес-Школою МІМ
  • Дізнайтеся про неймовірні можливості людської свідомості і оригінальний творчий підхід до бізнесу, який дійсно працює
  • Нестандартна методика досягнення поставлених цілей за допомогою п’ятикрокової системи нешаблонного мислення

АНОТАЦІЯ

Досягнути будь-якої мети можна виключно завдяки своєму розуму і шаблонам. А зламавши усі обмеження і споглядаючи світ довкола по-новому, ви матимете справжню свободу формувати своє майбутнє.

Автори книжки «Думай поза шаблонами: інноваційна парадигма креативності в бізнесі» розповідають про неймовірні можливості людської свідомості, про оригінальний творчий підхід до бізнесу і пропонують нестандартну методику досягнення поставлених цілей за допомогою п’ятикрокової системи нешаблонного мислення. Киньте виклик собі, відважтеся на творчі ризики і дайте змогу зробити це іншим!

Книга спонукатиме звільнитися від обмежень, міркувати творчо і генерувати ідеї. Автори рекомендують її підприємцям, бізнесменам, тим, хто прагне розширити горизонти мислення і досягнути високих результатів у бізнесі.

РЕЦЕНЗІЇ

В основі сучасного бізнес-середовища часто лежать певні шаблони. Вони існують практично для всього: досягнення успіху, виходу з кризи, отримання прибутку та навіть перемоги в конкурентній боротьбі. Але чи насправді корисно мислити штампами?

Відповідь очевидна — ні.

«Думай поза шаблонами» пропонує вийти за межі відомих штампів. Книга продемонструє, як правильно використовувати звичками та шаблонами в бізнесі, як створювати та керувати ними.
Автори вважають, що ми маємо створити власну модель реальності, а також піддавати все сумнівам. Вийшовши за межі парадигми, що панує у світі, людина, яка прагне створити щось дійсно унікальне, має пробувати усе можливе, генерувати шалені, на перший погляд, ідеї. Потрібно дивитися ширше та бачити більше, ніж можна побачити. Бачити речі не такими, як вони є, а такими, якими вони можуть стати. Уявляти майбутнє.

Книга «Думай поза шаблонами» є бестселером, що вчить мислити креативно. Адже творчий підхід та оригінальні ідеї мають бути пріоритетним для кожного бізнесу.

За словами Джима Ендрю, голови управління стратегіями та інноваціями, голови Ради з Питань стабільності та члену Виконавчого комітету Royal Philips, дана книга є «яскравою, незвичайною і такою, що чудово втілюється на практиці».

ПРО АВТОРА

Люк де Брабандер — дійсний член та головний радник при Паризькому офісі The Boston Consulting Group, веде стратегічні семінари з керівниками та топ-менеджерами широкого ряду компаній з метою сприяння формуванню нового бачення, нових продуктів та послуг та довгострокових сценаріїв розвитку, які б дозволили організаціям бути готовими до майбутнього.

Люк є постійним редактором різноманітних газет у Франції та Бельгії, а перед тим, як розпочав свою роботу в BCG, Люк був головним менеджером Брюсельської біржі

Дана книга написана у співавторстві з Аланом Іні. Основним місцем роботи Алана Іні на сьогодні є The Boston Consulting Group, де він очолює напрям коучингу у сфері розвитку творчого підходу та навичок ситуативного планування.

В нашем интернет-магазине Вы можете заказать/купить книгу ДУМАЙ ПОЗА ШАБЛОНАМИ. ІННОВАЦІЙНА ПАРАДИГМА КРЕАТИВНОСТІ В БІЗНЕСІ - Люк де Брабандер, Алан Айні с доставкой по всей Украине: Киев, Харьков, Днепропетровск (Днепр), Одесса, Запорожье, Львов, Тернополь, Винница, Житомир, Ивано-Франковск, Кировоград, Луцк, Николаев, Полтава, Ровно, Сумы, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы, Кривой Рог, Мариуполь, Мелитополь, Шостка, Нежин, Фастов, Белая Церковь, Буча, Бровары, Канев, Умань, Бердичев, Коростень, Мукачево, Миргород, Северодонецк, Шостка, Кременчуг, Черноморск (Ильичевск), Лозовая и др.

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “ДУМАЙ ПОЗА ШАБЛОНАМИ. ІННОВАЦІЙНА ПАРАДИГМА КРЕАТИВНОСТІ В БІЗНЕСІ — Люк де Брабандер, Алан Айні”

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *