ЕФЕКТ ПЛАЦЕБО — Джо Диспенза

180 грн.

Категория: Метка:

Описание

Видавництво: Book Chef
Палітурка: тверда
Кількість сторінок: 368

Від видавництва

Про книгу ЕФЕКТ ПЛАЦЕБО - Джо Диспенза

ТРИ ПРИЧИНИ ДЛЯ ПОКУПКИ

  • Світовий бестселер, продано понад 3 000 000 екземплярів
  • Дізнайтеся, як за допомогою правильного мислення виправити характер, позбутися шкідливих звичок, нав’язливих станів і важко виліковних хвороб
  • Автор опирається на останні відкриття у фізіології і квантовій фізиці

АНОТАЦІЯ

Джо Диспенза (1961) — доктор хіропрактики, автор унікальної програми транформації життя, до створення якої його спонукав особистий нещасний випадок. Опісля того, як Джо Диспенза збила автівка, лікарі пророкували не найкраще майбутнє з постійним болем, пропонуючи поставити імпланти в хребет, щоб Диспенза бодай якось міг рухатися. Утім доктор Джо відважився кинути виклик традиційній медицині і замірився відновити здоров’я силою думки. І вже через 9 місяців по трагедії знову міг ходити. Тож чи можна зцілитися лишень силою думки — без препаратів і хірургічного втручання? Це відбувається набагато частіше, ніж ми гадаємо. Феноменальні наукові дослідження, засновані на відкриттях у галузі нейробіології, психології, гіпнозу і квантової фізики, довели: мозок не розмежовує уявні переживання і реальність. Тож ми можемо вибудовувати своє життя за власними бажаннями. Оскільки в кожного з нас вбудована можливість зцілення. Саме про це детально йдеться у книзі «Ефект плацебо», де скрупульозно описано, як (не)діють різноманітні ліки і психотерапевтечні практики, а також наведено купу реальних прикладів зцілення пересічних людей — пацієнтів доктора Джо Диспенза.

РЕЦЕНЗІЇ

«Ефект плацебо» — книга, яка вже допомогла зцілитися багатьом людям, кардинально змінила їхнє життя. Автор Джо Диспенза — авторитетний доктор нейрофізіології, зібрав унікальні дослідження з галузі нейробіології, психології, гіпнозу та навіть квантової фізики, щоби пояснити, що таке плацебо та як це працює в реальному житті. Книга дає натхнення та надію. Читаючи історії людей, які зцілилися від хвороб — як серйозних, так і незначних — кожна людина зможе повірити в те, що немає нічого неможливого.

Автор, спираючись на проведені дослідження, впевнений, що причина в негативних програмах, які ніби «встановлені» в нашу підсвідомість, але їх завжди можна «налаштувати» на позитивні. Яким чином? Про це Ви дізнаєтеся із книги «Ефект плацебо»

ПРО АВТОРА

Доктор Джо Диспенза — доктор хіропрактики, автор унікальної програми трансформації життя. Написав книги «Керуй своєю підсвідомістю», «Розвивай свій мозок», «Сам собі плацебо: як використовувати силу підсвідомості для здоров’я та процвітання» тощо. Він став одним з перших, хто почав досліджувати вплив свідомості на реальність за допомогою наукового підходу. Його теорія взаємозв’язку між матерією і свідомістю принесла йому світову популярність після виходу документального фільму «Ми знаємо, що робить сигнал».

Ключове відкриття, зроблене Джо Диспензою, полягає в тому, що мозок не відрізняє фізичні переживання від душевних. Мало хто знає, що дослідження доктора в області свідомості і нейрофізіології почалися з трагічного досвіду. Після того, як Джо Діспенза був збитий машиною, лікарі запропонували йому скріпити пошкоджені хребці за допомогою імпланту, який згодом міг привести до постійного болю. Тільки так, на думку лікарів, він зміг би знову ходити.

Але Діспенза вирішив кинути виклик традиційній медицині і відновити своє здоров’я за допомогою сили думки. Всього через 9 місяців терапії Діспенза знову міг ходити. Це і стало поштовхом до дослідження можливостей свідомості.

В нашем интернет-магазине Вы можете заказать/купить книгу ЕФЕКТ ПЛАЦЕБО - Джо Диспенза с доставкой по всей Украине: Киев, Харьков, Днепропетровск (Днепр), Одесса, Запорожье, Львов, Тернополь, Винница, Житомир, Ивано-Франковск, Кировоград, Луцк, Николаев, Полтава, Ровно, Сумы, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы, Кривой Рог, Мариуполь, Мелитополь, Шостка, Нежин, Фастов, Белая Церковь, Буча, Бровары, Канев, Умань, Бердичев, Коростень, Мукачево, Миргород, Северодонецк, Шостка, Кременчуг, Черноморск (Ильичевск), Лозовая и др.

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “ЕФЕКТ ПЛАЦЕБО — Джо Диспенза”

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *