HOMO DEUS. ЗА ЛАШТУНКАМИ МАЙБУТНЬОГО — Ювал Ной Харарі

210 грн.

Категория: Метка:

Описание

Видавництво: Book Chef
Палітурка: тверда
Кількість сторінок: 544

Від видавництва

Про книгу HOMO DEUS. ЗА ЛАШТУНКАМИ МАЙБУТНЬОГО - Ювал Ной Харарі

ТРИ ПРИЧИНИ ДЛЯ ПОКУПКИ

  • Від автора світового бестселера Sapiens
  • Книга про те, що чекає на людство в майбутньому
  • Бестселер за версією New York Times.

АНОТАЦІЯ

Ювал Ной Харарі, професор історичного факультету Єврейського університету в Єрусалимі, у книжці «Homo Deus» піднімає філософські питання, аналізує досвід, який людство здобуло за час свого розвитку, заглиблюється в наші емоції і свідомість. Автор пропонує ескіз майбутнього людства, цілком реальний і не обов’язково райдужний.

Скажімо, люди завжди хотіли подолати старість і злидні й дорівнятися до богів. Але для цього вони мають отримати контроль над власною біологічною основою. Якщо колись смерть і біль зникнуть із нашого життя, а підстави сподіватися на це не такі вже й нереальні, ми зможемо подвоїти тривалість життя або й жити скільки заманеться… На допомогу нам уже зараз приходять різноманітні пристрої зі штучним інтелектом. Та чи впевнені ми, що комп’ютери не мають жодних відчуттів чи бажань? А якщо вони не мають їх нині, то, може, коли стануть значно складнішими, зможуть розвивати власну свідомість? Якщо так станеться, як ми про це дізнаємося? І головне питання — якими будуть суспільні відносини? Чи не стане пересічна людина рабом штучно створених і вічно живих істот із незбагненною свідомістю?

Ювал Харарі в цій книзі не дає відповідей, а пропонує читачеві самому їх шукати. Відчуйте подих нової епохи вже зараз!

Про автора

Юваль Ной Харарі — професор історії Єврейського Університету в Єрусалимі, автор міжнародного бестселера «Sapiens: Коротка історія людства» (Sapiens: A Brief History of Humankind), який було пеерведено на 30 мов. З 1993 по 1998 роки закінчив балаврат та магістратуру за спеціальністю «Історія середніх віків» та «Історія війн». Докторську ступінь отрмав в 2002 році, в коледжі Ісуса в Оксфорді.

В даний час у сфері інтересів Харарі всесвітня історія та макро-історичні процеси. Галузь його досліджень включає в себе пошук відповідей на наступні питання:

  • Як взаємопов’язані історія та біологія?
  • В чому полягає основна відмінність між Людиною Розумною та іншими істотами?
  • Чи існує таке поняття, як історична справедливість?
  • Чи рухається історія в певному напрямку?
  • Чи стають люди більш щасливими, порівняно зі своїми попередниками?

Юваль Ной Харарі двічі отримував приз імені Antony Polonsky (професор Брандейського університету, США, автор праць з історії Голокосту) — за креативність та оригінальність в 2009 та 2012 роках. Отримав Нагороду Американського товариства воєнних досліджень (Society for Military History’s Moncado Award) за видатні статті з воєнної історії в 2011 році.

В нашем интернет-магазине Вы можете заказать/купить книгу HOMO DEUS. ЗА ЛАШТУНКАМИ МАЙБУТНЬОГО - Ювал Ной Харарі с доставкой по всей Украине: Киев, Харьков, Днепропетровск (Днепр), Одесса, Запорожье, Львов, Тернополь, Винница, Житомир, Ивано-Франковск, Кировоград, Луцк, Николаев, Полтава, Ровно, Сумы, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы, Кривой Рог, Мариуполь, Мелитополь, Шостка, Нежин, Фастов, Белая Церковь, Буча, Бровары, Канев, Умань, Бердичев, Коростень, Мукачево, Миргород, Северодонецк, Шостка, Кременчуг, Черноморск (Ильичевск), Лозовая и др.

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “HOMO DEUS. ЗА ЛАШТУНКАМИ МАЙБУТНЬОГО — Ювал Ной Харарі”

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *