НЕЗДОЛАННІ — Адам Альтер

220 грн.

Категория: Метка:

Описание

Видавництво: Book Chef
Палітурка: тверда
Кількість сторінок: 352

Від видавництва

Про книгу НЕЗДОЛАННІ - Адам Альтер

ТРИ ПРИЧИНИ ДЛЯ ПОКУПКИ

  • Книга рекомендована провідною Бізнес-Школою МІМ
  • Пройдіть тест і ви дізнаєтеся про цілком реальні залежності від сучасних технологій, які тримають нас на гачку
  • Цікаво і переконливо про гаджети які нас оточують і їх вплив на нас, який ми навіть не усвідомлюємо

АНОТАЦІЯ

Адам Альтер недарма назвав книгу «Нездоланні», маючи на увазі сучасні технології. Відеоігри, Faсеbook, Instagram, Twitter заполонили наше життя, здебільшого витіснивши звичайні людські стосунки. Автор наводить розповіді людей, яким дивом вдалося позбутися залежності від відеоігор, соціальних мереж, а також результати досліджень, які проводили по всьому світу, з метою з’ясувати, як на нас впливають ґаджети. Виявляється, що навіть така звична справа, як перевірка електронної пошти, може бути небезпечною… А залежність від інтернету — страшніша, ніж від наркотичних речовин, адже ми живемо в такому світі, де без опанування персонального комп’ютера і користання глобальною мережею і на роботу важко влаштуватися. Тож людина повсякчас мусить мати справу зі всесвітньою павутиною. Адам Альтер наголошує, що слід бути дуже пильними і контролювати процес використання дітьми телефонів, комп’ютерів й інших пристроїв. Приміром, Стів Джобс не дозволяв своїм дітям брати до рук iPad… «Тим, що продаєш, не зловживай!» — правило наркодилерів, якого, на думку автора, неухильно дотримуються люди, котрі виготовляють сучасні технічні пристрої, оскільки знають, що залежність від технологій може обернутися катастрофою.

РЕЦЕНЗІЇ

Залежна поведінка відома людству давно, але протягом останнього десятиліття вона набула значної поширеності, і її важко здолати. Нові звички не полягають у вживанні хімічних речовин. Хоча у ваш організм безпосередньо нічого не вводять, проте його реакція дуже схожа на реакцію наркомана, оскільки розробники все добре придумали. Деякі впливи, приміром, азартні ігри, є застарілими, інші, зокрема, використання смартфонів, – порівняно новими. Та сьогодні протистояти їм значно важче.

Назва книги «Нездоланні: Про технології, які призводять до звикання, і про бізнес, який тримає на гачку» говорить сама за себе. Майже кожна людина — незалежно від того, чи вона це усвідомлює — є залежною від сучасних технологій. На думку автора, «проблема не в тому, що людям бракує сили волі, а в тому, що «є тисяча людей по той бік екрану, завдання яких – зруйнувати Ваш самоконтроль». Усвідомити це — досить важливо, але ж як із цим боротися?

В даній книзі автор пропонує практичні поради позбавлення залежності від гаджетів, Інтернету та навіть пристроїв, що, ніби-то, допомагають стежити за власним здоров’ям (так-так, вони також призводять до виникнення залежності).

«Якщо Ви не можете зупинитися клікати, шукати щось в Інтернеті, перевіряти пошту та ставити «лайки», відкладіть свій девайс та прочитайте «Нездоланні» Адама Альтера — важливу, «поворотну» книгу про те, чому ми залежні від технологій, як ми опинилися в такій ситуації та що ми маємо робити далі»

Аріанна Хафінгтон,
автор The Sleep Revolution and Thrive

ПРО АВТОРА

Адам Альтер – викладач маркетингу в Школі бізнесу Стерн Нью Йоркського університету, а також автор двох книг, що досить голосно заявили про себе на Заході. Академічні дослідження Адама фокусуються на судженнях, зроблених людьми та прийнятті рішень, а також соціальній психології.
Його роботи часто друкуються в профільних виданнях, з’являються на телебаченні та радіо. Колонки Адама неодноразово виходили у New York Times, New Yorker, Washington Post.

В нашем интернет-магазине Вы можете заказать/купить книгу НЕЗДОЛАННІ - Адам Альтер с доставкой по всей Украине: Киев, Харьков, Днепропетровск (Днепр), Одесса, Запорожье, Львов, Тернополь, Винница, Житомир, Ивано-Франковск, Кировоград, Луцк, Николаев, Полтава, Ровно, Сумы, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы, Кривой Рог, Мариуполь, Мелитополь, Шостка, Нежин, Фастов, Белая Церковь, Буча, Бровары, Канев, Умань, Бердичев, Коростень, Мукачево, Миргород, Северодонецк, Шостка, Кременчуг, Черноморск (Ильичевск), Лозовая и др.

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “НЕЗДОЛАННІ — Адам Альтер”

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *