УПРАВЛІННЯ ЗМІНАМИ — Іцхак Адізес

250 грн.

Категория: Метка:

Описание

Видавництво: Book Chef
Палітурка: тверда
Кількість сторінок: 400 комплект із 2 практичних посібників

Від видавництва

Про книгу УПРАВЛІННЯ ЗМІНАМИ - Іцхак Адізес

ТРИ ПРИЧИНИ ДЛЯ ПОКУПКИ

  • Книга рекомендована провідною Бізнес-Школою МІМ
  • Остання, оновлена книга-бестселер з управління змінами від Іцхака Адізеса (із зверненням Автора до українських читачів)
  • Книга додаткові практичні посібники

АНОТАЦІЯ

Життя — це невпинні зміни. Зміни тривають постійно, спричинюючи конфлікти. І лише від кожного з нас залежить, чи стануть вони проблемою, чи перетворяться на можливості.

З цієї книги ви довідаєтеся, як за методологією Адізеса ефективно використовувати енергію організації, щоб зберегти її здоров’я, як поводитися з друзями, щоб за критичних ситуацій оперативно об’єднувати зусилля для оптимального вирішення нагальних питань, і як спілкуватися з подружньою половинкою, щоб у родині й у домі панували злагода й благополуччя.

РЕЦЕНЗІЇ

«Видання книжки «Управління змінами» українською мовою — велика честь для мене. Я багато разів навідувався до Києва з курсами лекцій. Роками я відстежував ситуацію в Україні. Мене завжди вражала любов українців до своєї країни, їхня готовність вийти на вулицю, навіть ризикнути життям заради боротьби проти корупції, несправедливості й будь-якої іншої небезпеки країні, яку вони так люблять. Ці люди мають енергію, необхідну для змін на ліпше, для того, щоб зробити все правильно. Щоправда, бракує інструментів, за допомогою яких ці зміни відбуваються. Сподіваюся, що моя книжка стане в пригоді.

Багато країн використовували методологію Адізеса для вирішення проблем, від яких вони постійно потерпали. Маю надію, що Україна доєднається до цих країн.

Що ж перешкоджає Україні змінитися на ліпше? Мій досвід співробітництва з низкою українських компаній свідчить про те, що перешкоди на їхньому шляху до успіху нічим не відрізняються від тих перешкод, з якими я стикався під час роботи в інших країнах — колишніх радянських колоніях. Ці перешкоди — авторитарне керівництво, брак розуміння ринкових потреб і повна підпорядкованість будь-якої діяльності виробництву. Це — атмосфера прийнятності корупції.

Щоб досягти успіхів у сучасному світі компанії мають бути гнучкими, здатними до проактивних дій та адаптації до середовища, яке постійно змінюється. Для цього компаніям потрібні керівники, які не лише мають бачення майбутнього, але й можуть допомогти людям розділити це бачення; керівники, які можуть об’єднати людей, щоб вони працювали як одне ціле; керівники, які зможуть швидко й ефективно запровадити зміни. Таке управління не авторитарне. Воно — демократичне, інклюзивне. У Радянському Союзі керували лишень ті, хто перебував на найвищих щаблях ієрархій. Їхні плани були результатом їхньої ж фантазії, а не реальності. Тож не дивно, що плани часто лишалися нездійсненими. У таких випадках вище керівництво не визнавало власних помилок і шукало винних.

Фактично вони полювали на відьом. Замість того, щоб розібратися, зробити аналіз помилок та їхніх наслідків, вони шукали тих, КОГО в тих помилках можна було б звинуватити. Такий спадок применшує можливості людей учитися на своїх помилках і поліпшувати роботу своїх компаній. Навпаки, за таких обставин створюється атмосфера, у якій люди уникають відповідальності, або перекладають провину на інших. У такий спосіб вони сприяють розбрату всередині організації. Ще одна перешкода — це брак розуміння ринку. За радянського стилю управління всі рішення приймалися «нагорі» попри всі потреби ринку. Через це всім заправляло виробництво.

Щоб стати частиною ринків ЄС, при прийнятті рішень слід керуватися потребами ринку. Це означає, що необхідно змінити структуру влади в організації та систему розподілу ресурсів. Це означає, що вище керівництво має пройти серйозне навчання. Зауважу, що Україна зараз стикається з кардинальними змінами. Сподіваюсь і молюся за те, щоб ця книжка допомогла провести ці зміни ефективно. Дякую за ваш інтерес до методології Адізеса. Я бажаю вам побачити той день, коли Україна подолає всі свої проблеми. Вона цього варта.»

Іцхак Кальдерон Адізес

ПРО АВТОРА

Іцхак Калдерон Адізес — один з провідних світових експертів у сфері підвищення ефективності ведення бізнесу і урядової діяльності шляхом внесення кардинальних змін, які не породжують хаосу і деструктивних конфліктів, що перешкоджають змінам.

В період з 1959 по 1961 рр Іцхак служив сержантом та інструктором в школі юних лідерів в Армії оборони Ізраїля. Після армії Адізес влаштувався на роботу в дослідницький відділ Банку Ізраїля. В 1963 році він закінчив Єврейський університет в Єрусалимі, отримавши ступінь бакалавра з економіки та політології; в 1967 він отримав ступінь магістра в Колумбійському Університеті в США. В 1967 троці він розпочав свою діяльність в консультаційному бізнесі, в 1968 році отримав ступінь Ph. D в Колумбійському Університеті.

За останні 35 років доктор Іцхак Адізес працював з багатьма комерційними організаціями світу, був консультантом з політичних питань при уряді таких держав, як Ізраїль, Швеція, Греція, Бразилія, Гана, Ісландія, Мексика, Македонія та ін. Адізес є засновником та генеральним директором Інституту Адізеса — організації, що спеціалізується на управлінні змінами та має філії в США та 14 інших країнах.

В нашем интернет-магазине Вы можете заказать/купить книгу УПРАВЛІННЯ ЗМІНАМИ - Іцхак Адізес с доставкой по всей Украине: Киев, Харьков, Днепропетровск (Днепр), Одесса, Запорожье, Львов, Тернополь, Винница, Житомир, Ивано-Франковск, Кировоград, Луцк, Николаев, Полтава, Ровно, Сумы, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы, Кривой Рог, Мариуполь, Мелитополь, Шостка, Нежин, Фастов, Белая Церковь, Буча, Бровары, Канев, Умань, Бердичев, Коростень, Мукачево, Миргород, Северодонецк, Шостка, Кременчуг, Черноморск (Ильичевск), Лозовая и др.

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “УПРАВЛІННЯ ЗМІНАМИ — Іцхак Адізес”

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *