Я ЗАВЖДИ ЗНАЮ, ЩО СКАЗАТИ — Ігор Ризов

165 грн.

Категория: Метка:

Описание

Видавництво: Book Chef
Палітурка: тверда
Кількість сторінок: 376

Від видавництва

Про книгу Я ЗАВЖДИ ЗНАЮ, ЩО СКАЗАТИ - Ігор Ризов

ТРИ ПРИЧИНИ ДЛЯ ПОКУПКИ

  • Автор подає техніку ведення успішних переговорів
  • Об’єднує багато наукових підходів, що існують у сучасному світі переговорів
  • У книзі наведені яскраві приклади та вправи по виконанні яких читач отримує коментарі автора

АНОТАЦІЯ

На перший погляд може видатися, що книга «Я завжди маю що сказати» — це синопсис шаблонів із ділового спілкування чи ведення перемовин. Та насправді це інтерактивний тренінг — видання, підкріплене не лише теорією успішності комунікації, а й купою практичних завдань, по виконанні яких ви матимете змогу отримати коментарі І. Ризова щодо своїх результатів.

РЕЦЕНЗІЇ

Антон: Книга не просто корисна, а й дуже легко і доступно написана. Її справді цікаво читати. Дуже сподобалося, що немає нічого зайвого, описані реальні приклади з практики. Під час читання стає зрозуміло, що автор справді володіє багатим досвідом проведення переговорів. Чесно кажучи, набридло читати теоретичні зведення про те, як має бути в ідеальній ситуації, тому що часто це потім не працює в житті. А тут все якраз адаптовано під життєві ситуації — цю теорію і практику можна застосувати не тільки до бізнесу, але і до побутових ситуацій. Тому, як на мене, це справжня знахідка з алгоритмами підготовки, завданнями і творчим підходом до подачі матеріалу. Читаю вже не першу книгу Ігоря, застосовую на практиці подані ним інструменти і відчуваю великий позитивний результат у власних переговорах. Дуже задоволений і буду з нетерпінням чекати на нові публікації.

Максим: Книга за правом називається книгою-тренінгом, тому що в ній справді багато вправ, націлених на закріплення розуміння. Відразу видно, що книгу написав практикуючий тренер, який бачить різницю між теорією і реальністю. Також дуже сподобалося, що автор звертається за прикладами до історичних подій і ділиться з читачем дуже грамотно підібраними проекціями на події минулого. Книгу потрібно купувати саме в паперовому вигляді, тому що до неї необхідно повертатися під час підготовки до переговорів, а її структурованість дозволяє швидко зробити це.

ПРО АВТОРА

Ігор Ризов — експерт із ведення перемовин, бізнес-тренер. Член команди ефективних переговорщиків Джима Кемпа. Понад 10 років викладає бізнес-технології. Проводить відкриті й корпоративні тренінги «Жорсткі перемовини»

Навчав техніці переговорів менеджерський склад компаній Мегафон, Yandex, ЄвразХолдинг тощо.
Пройшов повний очний курс навчання в Camp Negotiation Institute (США).

Пройшов навчання в Harvard Law School и Dr. Karrass зі спеціалізованих програм підготовки осіб, що ведуть переговори.

За освітою математик, має досвід комерційної діяльності більше 18 років.

В нашем интернет-магазине Вы можете заказать/купить книгу Я ЗАВЖДИ ЗНАЮ, ЩО СКАЗАТИ - Ігор Ризов с доставкой по всей Украине: Киев, Харьков, Днепропетровск (Днепр), Одесса, Запорожье, Львов, Тернополь, Винница, Житомир, Ивано-Франковск, Кировоград, Луцк, Николаев, Полтава, Ровно, Сумы, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы, Кривой Рог, Мариуполь, Мелитополь, Шостка, Нежин, Фастов, Белая Церковь, Буча, Бровары, Канев, Умань, Бердичев, Коростень, Мукачево, Миргород, Северодонецк, Шостка, Кременчуг, Черноморск (Ильичевск), Лозовая и др.

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Я ЗАВЖДИ ЗНАЮ, ЩО СКАЗАТИ — Ігор Ризов”

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *