ЗАНЕПАД ВЛАДИ — Наїм Мойсес

210 грн.

Категория: Метка:

Описание

Видавництво: Book Chef
Палітурка: тверда
Кількість сторінок: 448

Від видавництва

Про книгу ЗАНЕПАД ВЛАДИ - Наїм Мойсес

ТРИ ПРИЧИНИ ДЛЯ ПОКУПКИ

  • Дуже оригінальна міждисциплінарна теорія про занепад міжнародної влади
  • Написана вчасно і на всі часи
  • Автор захопливо описує свої позиції

АНОТАЦІЯ

Що зумовило перемогу Майдану? Чому вражаючих результатів досягла Арабська весна? Автор цієї книги переконливо, на багатьох прикладах і з застосуванням політичних теорій доводить, що не лише сила народного гніву, а й помітне ослаблення влади в усіх її проявах стали головними чинниками успіху.

Радикальні зміни в усіх сферах суспільного життя поступово ведуть до занепаду влади — політичної, військової, економічної, релігійної, ба навіть влади мас-медіа. Впливові раніше високі керівні особи вже не можуть реалізовувати свої забаганки так само вільно, як це було в минулому. Нині стало простіше здобути владу, однак значно важче її здійснювати і набагато легше втратити.

Міркуючи про три світові революції — збільшення, мобільності й ментальності, автор не лише показує позитивні перспективи процесу занепаду влади, а й застерігає від його серйозних небезпек, передусім через можливість скочування в анархію, безлад, втрату порядку і контролю за негативними проявами суспільної поведінки.

РЕЦЕНЗІЇ

Олександр: У цій книзі автор пропонує нову та унікальну теорію про те, чому нині у влади виникає набагато більше проблем ніж будь-коли раніше. При цьому він вивчає не тільки політичні аспекти життя, а й економічні, релігійні, культурні та, навіть, сімейні. Автор по-новому описує та пояснює політику та політичні процеси, які ми звикли сприймати через призму наших стереотипів. Наїм дає можливість побачити як змінився світ та як на це реагувати.

Світлана: Цікава книга, яка змушує замислитися про необхідний баланс одноосібної і колективної влади, відповідальность, про сучасні тенденції розвитку суспільства. Написана зрозумілою мовою, рекомендую людям, які цікавляться політологією, соціологією, філософією, менеджментом.

Дмитро: Видатна книга. Дивовижне розуміння сучасного світу, де влада стає все більш неефективною. Інформація, що доступна кожному, усуває необхідність централізованої влади. Газети, об’єднання церков і уряд стають все менш актуальними, а тому безсилими. Що особливо цікаво в контексті України. Прочитайте книгу, щоб дізнатися що відбувається у світі та зробити свої висновки.

ПРО АВТОРА

Мойсес Наїм — автор понад 10 книжок, політик зі світовим ім’ям. Очолював Міністерство торгівлі й індустрії Венесуели, був виконавчим директором Світового банку. Журналіст, редактор журналу Foreign Policy, економіст, оглядач El Pais. У 2010 році Наїм отримав премію Х. Ортеґи-і-Ґассета за значний внесок в іспаномовну журналістику. А в 2014 році його визнали одним зі 100 провідних мислителів світу. Ця людина знає, що таке влада краще за багатьох, і здатна говорити легко й просто про серйозні і складні речі (не дарма його книга стоїть на першому місці у списку must read Марка Цукерберга).

В нашем интернет-магазине Вы можете заказать/купить книгу ЗАНЕПАД ВЛАДИ - Наїм Мойсес с доставкой по всей Украине: Киев, Харьков, Днепропетровск (Днепр), Одесса, Запорожье, Львов, Тернополь, Винница, Житомир, Ивано-Франковск, Кировоград, Луцк, Николаев, Полтава, Ровно, Сумы, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы, Кривой Рог, Мариуполь, Мелитополь, Шостка, Нежин, Фастов, Белая Церковь, Буча, Бровары, Канев, Умань, Бердичев, Коростень, Мукачево, Миргород, Северодонецк, Шостка, Кременчуг, Черноморск (Ильичевск), Лозовая и др.

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “ЗАНЕПАД ВЛАДИ — Наїм Мойсес”

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *