Практикум з фінансового та управлінського обліку за національними стандартами. Навчальний посібник (2021 рік, 3-тє вид., перероб. і доп. За ред. проф. М.Ф. Огійчука)

500 грн.

Артикул: 22335 Категория:

Описание

От издательства

О книге Практикум з фінансового та управлінського обліку за національними стандартами. Навчальний посібник (2021 рік, 3-тє вид., перероб. і доп. За ред. проф. М.Ф. Огійчука)

Висвітлено організацію фінансового і управлінського обліку згідно із ­Законом України «Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні», Податковим кодексом України, національними стандартами бухгалтерського обліку та Планом рахунків. Викладений матеріал є моделлю наскрізної задачі і дає можливість засвоїти на базі нових методичних концепцій: облік активів (грошових коштів, фінансових інвестицій, розрахунків з дебіторами, запасів, поточних біологічних активів, необоротних активів, капітальних інвестицій), вивчення яких передбачено навчальним курсом «Фінансовий облік-І»; облік джерел формування активів (власного капіталу, розрахунків за виплатами працівникам, розрахунків за податками й платежами, розрахунків з постачальниками та підрядниками, розрахунків за іншими зобов’язаннями, доходів і результатів діяльності, складання фінансової звітності), вивчення яких передбачено навчальним курсом «Фінансовий облік-ІІ»; облік витрат та обчислення собівартості продукції робіт і послуг як складових навчального курсу «Управлінський облік».

Для здобувачів економічних спеціальностей в навчальних закладах всіх рівнів акредитації. Може бути використаний фахівцями з бухгалтерського обліку, аспірантами, науковцями та викладачами закладів вищої освіти.

Издательство

Алерта

Детали

Год издания

2021

Количество страниц

624

Тип переплета

тверда палітурка