Протидія white-collar crime (інтегративний аналіз, коментар законодавства та пошук шляхів його удосконалення) [За заг. ред. доктора юрид. наук, професора В. М. Тертишника]

350 грн.

Артикул: 22220 Категории: ,

Описание

От издательства

О книге Протидія white-collar crime (інтегративний аналіз, коментар законодавства та пошук шляхів його удосконалення) [За заг. ред. доктора юрид. наук, професора В. М. Тертишника]

У книзі розкрита доктрина та представлений системний аналіз white-collar crime та супутній злочинності у фінансово-економічній та митній сфері, висвітлені проблеми законодавства та діяльності правоохоронних органів щодо протидії названим кримінальним правопорушенням.

Розкриті проблеми юридичної визначеності та конкуренції правових норм, що застосовуються в діяльності правоохоронних органів щодо протидії white-collar crime та іншій злочинності у фінансово-економічній та митній сфері, подані наукові рекомендації з питань удосконалення діяльності щодо запобігання та протидії кримінальним правопорушенням; покращення взаємодії митниць Державної фіскальної служби України із правоохоронними і контролюючими державними органами, подані рекомендації щодо удосконалення законодавства та юридичної практики.

Робота розрахована передусім на практикуючих юристів, слідчих, детективів, співробітників оперативних підрозділів, митників, учасників правовідносин у фінансово-економічній сфері, інвесторів, посадовців. Вона буде слушним помічником також студентам, які навчаються за спеціальністю «Право», «Міжнародне право», «Правоохоронна діяльність», аспірантам і викладачам юридичних та економічних закладів вищої освіти, тим, хто прагне до поглибленого та комплексного вивчення проблем протидії фінансово-економічній злочинності.

Издательство

Алерта

Детали

Год издания

2021

Количество страниц

346

Тип переплета

тверда палітурка